meble

hotelowe

Meble tworzone z pasją

Wykonujemy na potrzeby Inwestorów oraz Projektantów z branży hotelarskiej funkcjonalne i eleganckie meble. Oferujemy wyroby, które wpisują się w koncepcje obiektów świadczących usługi noclegowe. Dzięki naszym propozycjom możliwe jest kompleksowe wyposażenie hoteli – zarówno apartamentów, jak i strefy gastronomicznej oraz punktu obsługi gości.

Jako producent mebli hotelowych proponujemy wyposażenie do recepcji, szatni, pokoi, apartamentów, kawiarni, barów, łazienek i kuchni.

Konstrukcje wykonujemy na bazie dobrych jakościowo materiałów w bardzo zróżnicowanej palecie kolorystycznej. Przy realizacji istnieje możliwość: – wyboru dowolnego wzoru produkcyjnego w jednym z dostępny stylów wzorniczych, – przedstawienia nam indywidualnego projektu, który odwzorujemy, – opracowania projektu na zamówienie przy wsparciu współpracujących z nami architektów.

Dla naszych Klientów przygotowujemy takie komponenty jak: łóżko (podwójne lub pojedyncze), szafka nocna, biurko (z minibarkiem), szafa, wieszak, pomocnik (bagażnik), lustro, stolik i krzesła.

Zapraszamy Państwa do współpracy, służymy swoją fachową wiedzą, doradztwem i doświadczeniem.

 

Meble hotelowe

Firma PPHU CENTRUM specjalizuje się w produkcji mebli do lokali użyteczności publicznej od 1996r. Naszą podstawową działalnością jest wykonywanie, dostarczanie, oraz montaż mebli stanowiących wyposażenie pomieszczeń hotelowych na terenie całego kraju.

Różnorodne stylowo i konstrukcyjnie rozwiązania pokoi hotelowych, sal konferencyjnych, recepcji i łazienek pozwalają nam zadowolić Państwa oczekiwania.

Z myślą o szerokiej gamie Klientów i pomieszczeniach o wielorakim standardzie nasze meble wykonywane są z bogatego asortymentu materiałowego, jakim jest drewno lite, MDF, fornir naturalny, płyta laminowana, czy laminaty utwardzone HPL, a także inne materiały drewnopodobne i nie tylko.

Swoją ofertę kierujemy dla inwestorów i projektantów hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych, akademików i innych lokali zbiorowego zamieszkania.

Proponujemy własne rozwiązania i przyjmujemy projekty indywidualne.

Służymy Państwu swoją fachową wiedzą, doradztwem i doświadczeniem.

 

epiccosplay-wigs    |
divatress-wigs    |
lace-front-wigs    |
hairsisters-lace-front-wigs    |
samsbeauty-lace-front-wigs    |
lace-front-wigs-human-hair    |
aprillacewigs-lace-front-wigs    |
omywigs    |
Lace Wigs   ,
Lace Wigs   ,
clip in human hair extensions
hair extension
hair extensions for short hair
hair extentions
luxury for princess